14:58, 09 Жовтня 2019

У Луцьку скоро відкриють реабілітаційний центр для учасників АТО. ФОТО

Сьогодні, 9 жовтня, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко завітали до Луцького реабілітаційного центру для учасників АТО, ознайомившись із ходом підготовки закладу до офіційного відкриття.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Як розповів керівник КП «Луцький центр первинної медичної допомоги» Ігор Гнетньов, головне завдання центру — не тільки фізична, а й психологічна реабілітація учасників АТО:

«Під терміном «реабілітація» розуміємо тут складний процес, що включає в себе як фізичну, так і фізіотерапевтичну, ЛФК, психологічну допомогу. Це є комплекс заходів, і наш заклад покликаний виконати ці функції», — зазначив він.

У Луцькому реабілітаційному центрі для учасників АТО передбачено такі лікувальні спеціальності, як ерготерапія, фізична терапія, практичний психолог. У залі ЛФК буде проводитися робота із опорно-руховим апаратом, суглобами, а лікар-спеціаліст підбере потрібні вправи та навантаження.

Окрім того, значну увагу приділили водолікуванню. Доступними будуть душ Шарко, циркулярні душі, перлинні ванни, соляна кімната. Денний стаціонар закладу розраховано на 9 місць.

«Це один із найкращих реабілітаційних центрів в Україні. Сьогодні роботи завершено на 99 %, проводиться прибирання. Тут є надзвичайно багато медичного обладнання та засобів, що допомагатимуть бійцям, які повернулись зі Сходу реабілітуватися та покращити психологічне здоров’я. Ми щиро сподіваємось, що це дійсно допоможе», — розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: