13:34, 20 Липня 2022

У Луцьку сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю, та багатодітні родини отримали продовольчу допомогу від ООН

До громади надійшла продовольча допомога від ООН, яку роздадуть соціально вразливим категоріям громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

19-го липня управління соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Луцької міської ради провело першу акцію. 200 сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю, та багатодітні родини отримали по 25 кілограмів борошна, 10 кілограмів гороху, а також рослинне молоко від Дитячої місії України.

За словами начальника управління Ліни Галан, роздали чотири тонни борошна і дві тонни гороху. В подальшому цю допомогу можуть отримати: діти з інвалідністю; діти-сироти/діти, позбавлені батьківського піклування; люди з інвалідністю/хронічним захворюванням; малозабезпечені домогосподарства з людьми похилого віку; домогосподарства з дітьми.

За надану допомогу щиро подякувала лучанка Іванна Соха.

“Я розумію, що у час війни складно живеться і переселенцям, і тим людям, які безпосередньо зіткнулися з горем війни. Але й лучанам сьогодні також скрутно. Тому допомога продуктами харчування, зокрема, борошном, дуже суттєва для сімейного бюджету”, – сказала мама дитини з особливими потребами.

Для зручності мешканців громади в управлінні розробили графік, за яким можна отримати допомогу. Борошно, горох і молоко видаватимуть упродовж липня, серпня і вересня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: