21:47, 05 Грудня 2022

У Луцьку шукають волонтерів для розвезення питної води по місту в разі надзвичайної ситуації

КП «Луцькводоканал» здійснює закупівлю десяти однокубових ємностей для питної води в рамках програми цивільного захисту населення Луцької міської ради. Ємності використовуватимуть для набору питної води і її розвезення по місту в разі ворожих атак по об’єктах критичної інфраструктури у ситуаціях, якщо для відновлення постраждалих об’єктів знадобиться тривалий час. У зв’язку з цим виникла необхідність в залученні волонтерів для розвезення питної води по найбільш густонаселених районах Луцька.

Про це інформують у КП «Луцькводоканал».

Тендер на закупівлю ємностей відбудеться орієнтовно до 12 грудня. Тому саме зараз є час залучити активістів до процесу розвезення і розливу.

«Запрошуємо всіх, хто має у своєму розпорядженні великі автомобілі, буси тощо, в яких вміститься однокубова бочка води, до співпраці! Розмір ємностей: довжина*ширина*висота =1500х1000х1000

Просимо написати в приватні повідомлення сторінки «Луцькводоканал» за посиланням: вже зараз, аби можна було сформувати відповідну групу «Доставка води» у Вайбері й створити осередок комунікації між волонтерами та працівниками підприємства, напрацювати алгоритм дій на випадок непередбачуваних обставин.

Всіх небайдужих просимо повідомити в особистому повідомленні за посиланням: своє ім’я, прізвище, особистий номер мобільного, марку авто і район, де найбільш зручно буде здійснювати розвезення і роздачу питної води.

Роздачу води буде організовано в районах поблизу найбільших супермаркетів міста.

Долучатися можуть також власники великогабаритних авто, або власники великих ємностей для води, які також зможуть підвозити і роздавати воду людям.

Працівники КП «Луцькводоканал» забезпечуватимуть розлив води у ємності і нададуть всю необхідну допомогу по організації роздачі.

Кошти на закупівлю десяти однокубових ємностей уже виділили, триває процес закупівлі.

Волонтери, відгукніться! Подбаймо разом про питну безпеку в місті в умовах надзвичайних ситуацій!

Водночас, вкотре наголошуємо лучанам на необхідності мати в постійному запасі по шість літрів питної води на людину. Адже в надзвичайних ситуаціях підприємство чекатиме повідомлення щодо відновлення електропостачання, а розгортати пункти видачі води чи запроваджувати інші заходи почнуть орієнтовно через 24 години після аварійних ситуацій, які неможливо буде усунути швидко», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: