22:03, 19 Вересня 2019

У Луцьку ремонтують вулиці. ФОТО

Сьогодні радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, заступник департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк ознайомились із ходом ремонтних робіт на дорогах та прибудинкових територіях міста Луцька.

Про це інформують на сайті Луцької міська рада.

Зокрема, нещодавно завершили ремонт дорожнього покриття на вулиці Прогресу. Заїзд тут виклали бруківкою, облаштували пониження на тротуарах, решітки для зливу дощової води.

Тривають також роботи із комплексного благоустрою прибудинкової території на проспекті Перемоги, 21. Запланували вкладання бруківки на тротуарах, асфальту на проїжджій частині, встановлення освітлення, дитячого майданчика, стонки для автомобілів та зелену зону.

Вздовж будинку № 29 на вулиці Хурсенка триває облаштування тротуару. Особливістю таких ремонтних робіт є те, що вони відбуваються поза планом.

На вулиці Рівненській, а саме на її ділянці від Київського майдану до вулиці Купріна, триває облаштування пішохідної території. Тротуар викладають бруківкою, у тих місцях, де це потрібно, а також замінять бордюр. Окрім того, підрядник докладе усіх зусиль, аби бруківка та бордюрний камінь розташовувались на одному рівні, що подовжить її термін служби та покращить естетичний вигляд вулиці.

У стадії завершення також ремонт пішохідної доріжки вздовж будинків № 68, 70 на проспекті Волі.

Тривають роботи з комплексного благоустрою прибудинкової території на вулиці Чекаліна, 11. Наразі бруківкою виклали тротуари, відремонтовали проїжджу частину. Передбають також встановлення нового LED-освітлення, дитячого майданчика, облаштування стоянки для автомобілів, зеленої зони, об’єктів благоустрою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: