23:13, 07 Березня 2023

У Луцьку радилися щодо підвищення обороноздатності та допомоги волинським військовим

Задля налагодження взаємодії та співпраці відбулася спільна координаційна нарада за участю керівництва області, голів громад та райадміністрацій, а також командирів військових формувань, центру комплектування, прикордонної служби, очільників лісової галузі, поліції та рятувальників.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Мета зібрання – об’єднання фінансових, матеріальних та організаційних ресурсів для підвищення обороноздатності області та допомоги волинським підрозділам, які нині воюють на передовій. З таким проханням до лідерів громад та керівництва області і районів звернувся командувач оперативного з’єднання військ «Волинь» Василь Зубанич.

Під час наради проаналвзували окремі напрямки, де необхідне підсилення, а також першочергові матеріальні та ресурсні потреби. Йшлося, зокрема, про нарощування інженерних загороджень, фортифікаційних споруд та розширення системи віддаленого тепловізійного спостереження на лінії кордону; обладнання опорних пунктів, оборонних рубежів, технічне оснащення і тактичне спорядження для підвищення бойової злагодженості підрозділів територіальної оборони; формування нових військових частин і забезпечення їх засобами аеророзвідки, зв’язку та пересування.

Голова Волиньради Григорій Недопад закликав громади почути військових.

«Громади надавали і надають чималу допомогу і з бюджету, і матеріально-технічну, і організаційну, потужно працює й громадська ініціатива. Розумію, що одночасно потрібно забезпечувати роботу критичної та соціальної інфраструктури територій. Але всі ми усвідомлюємо сьогодні пріоритети. Тому сподіваюся, що ми об’єднаємо наші зусилля і досягнемо поставленої мети», – зазначив голова обласної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: