17:32, 15 Жовтня 2022

У Луцьку провели в останню путь 26-річного Героя Юрія Головача

Сьогодні, 15 жовтня, Луцька громада віддала останню шану Юрію Головачу, котрий загинув у бою із російськими загарбниками в районі населеного пункту Терни, що на Донбасі. Боронити територіальну цілісність та незалежність України він пішов по мобілізації ще у середині серпня.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відспівували Героя 1996 року народження у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. До спільної молитви за упокій душі спочилого разом з духовенством, родиною, бойовими побратимами, долучився і Луцький міський голова Ігор Поліщук спільно із заступником голови обласної ради Григорієм Пустовітом.

Священик, який проводив чин похорону, наголосив: “Щодень воїни-захисники, на жаль, покладають свої голови. Лише в нашому соборі ми сьогодні відспівуємо 65-го Героя. Те, що вони віддають своє життя, є зерном, з якого проросте майбутнє України. Тому стоячи тут у храмі Божому і проводжаючи спочилого, давайте йому подякуємо, що він дав нам шанс побачити нову, вільну країну. Бо він склав свою жертву не лише за себе і рідних, а й за нас усіх”.

Після завершення богослужіння домовину з тілом воїна пронесли Театральним майданом. В честь шани військовослужбовцю, що віддав своє життя за захист України, військовий оркестр виконав державний гімн. Поховають Юрія Головача на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.

Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять, честь і шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: