16:00, 03 Вересня 2019

У Луцьку провели тренінг щодо написання соціальних проєктів

З нагоди Дня підприємця в Луцькому міському центрі зайнятості безробітних громадян навчали писати проєкти. Тренінг щодо написання соціальних проєктів, проєктів для бізнесу провела Юлія Євпак, тренером-практиком з розробки проєктів.

Про це повідомив Луцький міський центр зайнятості.

За визначенням Світового банку, проєкт – це комплекс заходів, які здійснюються для досягнення чітко визначених цілей впродовж відведеного часу і за допомогою призначених на це фінансових ресурсів.  Тому, проєкт — це діяльність спрямована на розвиток, поліпшення та зміну теперішньої ситуації.

З присутніми опрацьовали оформлення ідеї в проєкті, складові та бюджет, пошуки фінансування, функції донора, термінологію при написанні проєкту. Особлива увага учасників тренінгу зосереджена на комунікаціях для розвитку проєкту, висвітленні його результатів у ЗМІ, соціальних мережах.

Тренер наголосила, що під час створення проєкту важливо отримати відповіді на наступні запитання: наскільки реалістичною є поставлена мета? Чи приведе виконання проєкту до зміни існуючої ситуації? Чи видно, хто скористається результатами виконання проєкту? Наскільки чіткі методи та план виконання проєкту? Чи ясні методи оцінки результатів виконання проєкту?

На завершення Юлія Євпак побажала кожному нової, прогресивної бізнес-ідеї, яка буде підтримана громадськістю та вплине на кращі зміни суспільства.

Захід провели в рамках функціонування центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: