23:05, 04 Березня 2020

У Луцьку провели тренінг-дискусію про відкриті дані

Щороку 7 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день відкритих даних. Україна, як одна з країн лідерів за темпами розвитку сфери відкритих даних приєдналась до цього руху і сьогодні, 4 березня, в багатьох містах України проходять різноманітні заходи, присвячені цьому дню. Приєднався до цієї події і Луцьк.

Про це інформують на сайті Луцькради.

На початку заходу всі учасники тренінгу-дискусії мали можливість побачити і почути привітання з основного місця події Києва та інших міст України, які долучились до святкування. Це дев’ять міст, які вже досягли значних успіхів, або тільки долучились до цього руху — це міста Львів, Дрогобич, Харків, Хмельницький, Вінниця, Маріуполь, Запоріжжя, Кропивницький.

Нещодавно у Луцьку з’явився сіті-бот Назар, який спрощує спілкування з комунальними службами і, використання якого було б неможливим без відкритих даних. Саме сервіси для громадян якнайкраще популяризують відкриті дані.

“Сьогодні ми говорили про відкриті дані, як вони змінюють наше життя, яких даних нам ще бракує, щоб робити світ навколо нас кращим, як ми можемо використовувати ці дані і як вони вже працюють у вигляді сервісів для громадян, зокрема це платформа rada4you “Як голосує твій депутат” та платформа “Комунальне майно Луцьк”. Ми приєднались до світового руху відкриття даних, наша сьогоднішня подія з’явилась на світовій мапі, яка показує як багато країн і міст поєднані спільним бажанням розвивати сферу відкритих даних”, — зазначають у Луцькраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: