19:51, 22 Грудня 2021

У Луцьку провели рейди щодо незаконної реалізації піротехнічних засобів

Сьогодні, 22 грудня, дільничні офіцери Луцького районного управління поліції разом із співробітниками ДСНС провели низку профілактичних рейдів з метою виявлення точок незаконного продажу піротехнічних засобів.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Відповідні заходи правоохоронці провели на ринках обласного центру та інших торгових закладах Луцька. Під час сьогоднішніх перевірок жодних порушень не виявили.

З продавцями піротехнічних засобів поліцейські провели профілактичні бесіди. Робота щодо виявлення незаконного продажу та зберігання піротехнічних засобів триватиме і надалі.

Зауважимо, що стаття 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) Кодексу України про адміністративні  правопорушення передбачає від 510 до 1020 грн штрафу із конфіскацією піротехнічних засобів. Стаття 175 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки) Кодексу України про адміністративні  правопорушення  – передбачає  штраф на громадян від 1700 грн до 3400 грн і на посадових осіб та фізичних осіб –  підприємців – від 3400 грн до 5100 грн.

Нагадаємо, що на початку грудня у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбулася спільна нарада правоохоронців, під головуванням заступника начальника ГУНП у Волинській області Сергія Козака, щодо забезпечення  безпеки громадян під час відзначення в області Новорічних та Різдвяних свят.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: