09:12, 24 Вересня 2019

У Луцьку провели 50 бесід щодо паління у недозволених місцях на території міста

Департамент муніципальної варти продовжує контролювати дотримання мешканцями Луцька рішення Луцької міської ради від 08.09.2006 № 5/136 «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території м. Луцька» зі змінами та доповненнями.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомили муніципали.

Лише впродовж двох днів, 16 та 17 вересня, інспектори департаменту провели рейди по боротьбі з тютюнопалінням. Провели більше 50 роз’яснювальних бесід з метою недопущення паління у недозволених місцях на території міста, зокрема на території залізничного вокзалу, АС-1, поблизу навчальних закладів та закладів охорони здоров’я, зупинках громадського транспорту, літніх майданчиках та склали 39 адміністративних протоколів за ч. 1 ст. 175-1 КУпАП на громадян за недотримання вищевказаного рішення.

Крім того, в рамках дотримання ст. 13 Закону України «Щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення», інспектори обстежили зупинки громадського транспорту міста на предмет наявності інформуючих табличок про заборону куріння. Обстежили 64 зупинки і лише в чотирьох, останній був відсутній, на що інспекторами відразу були видані приписи відповідальним особам на встановлення таких табличок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: