13:13, 10 Грудня 2019

У Луцьку проведуть перевірку пожежної безпеки усіх навчальних закладі та закладів відпочинку

Сьогодні, 10 грудня, під час оперативної наради не оминули увагою випадок, пов’язаний із повідомленням про замінування торгово-розважального центру “Порт сіті”, що трапився цієї суботи. Через це будуть перевіряти усі заклади щодо пожежної безпеки.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що псевдомінер понесе за це кримінальну відповідальність, адже санкція статті за подібні “жарти” передбачає від трьох до шести років позбавлення волі. Окрім цього, додав він, нещодавно в Одесі трапилася жахлива трагедія: внаслідок пожежі в одному з навчальних закладів загинули люди, які не мали можливості покинути приміщення, що загорілося. “На щастя, інформація щодо замінування не підтвердилася, але цей випадок показав явний недолік- аварійні виходи були заблоковані, і люди, що перебували у торговому центрі, не могли покинути приміщення.

До 25 грудня 2019 року потрібно провести ретельну перевірку усіх розважальних закладів, торгових центрів, кінотеатрів на предмет справності систем сигналізації, засобів пожежогасіння, аварійних виходів. Також необхідно провести аналогічні перевірки і у комунальних навчальних закладах та гуртожитках. Наближаються новорічно-різдвяні свята, тому місто повинно бути готове до ймовірних форс-мажорних ситуацій”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: