18:24, 30 Травня 2022

У Луцьку пропонують перейменувати вісім вулиць

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з перейменування та найменування назв вулиць та майданів Луцької міської громади, під час якої учасники обговорили та внесли свої пропозиції щодо нових назв.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Вулицю Потапова планують назвати Банковою, Курську перейменують на Пересічну, Лопатіна на Ярову, Макарова, яка складається з двох паралельних вулиць назвуть Броварною та провулком Броварним, Матросова стане Ялиновою, а Чекаліна — Ботанічною.

Змінять свої назви й вулиці Петрова та Писаревського. Їх планують назвати вулицями Ігоря Сікорського та Назарія Яремчука відповідно. Оскільки ці вулиці іменні, то потребуватимуть громадського обговорення.

Також під час засідання обговорили можливе перейменування вулиці Волгоградської, однак через дискусійність, нову назву вирішили доопрацювати.

Варто зауважити, що в разі перейменування вулиці, фізичним особам, які на ній проживають, нічого не потрібно робити, адже нова назва автоматично потрапляє в усі реєстри. Складнощі матимуть лише юридичні особи, яким потрібно буде переробляти свої статутні документи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: