20:14, 24 Березня 2022

У Луцьку продовжує роботу соціальна їдальня для переселенців

Наразі понад 350 осіб отримали гарячі обіди у їдальні, що функціонує у гімназії № 4.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Дякувати Богу, день завершується спокійно. Будемо сподіватися, що і вечір, і ніч у нашій громаді теж минуть спокійно. А в Україні буде якомога менше жертв.

Хочу сказати, що всі комунальні підприємства і установи підтримують життєдіяльність міста в штатному режимі. Сьогодні у нас працювало 116 одиниць транспорту, з яких 30 тролейбусів і 86 автобусів. За необхідності – будемо додавати. Ще раз наголошу стосовно 25-го маршруту: очікуємо, що тимчасовий перевізник, якого ми знайшли, вийде на рейс і жителі Володимирської і Великого Омеляника матимуть нормальне транспортне сполучення з містом.

Також хочу сказати, що сьогодні другий день роботи соціальної їдальні для вимушених переселенців. Це проект, який спільно реалізують міська рада та фонд Ігоря Палиці. 353 особи отримали гарячі обіди, з яких 291 особа дорослі, 62 – дітей. Нагадую, що працює вона на постійній основі, тому запрошую вимушено переселених осіб скористатися такою можливістю. Треба лише звернутися в департамент соціальної політики по проспекту Волі, 4 а і отримати документи, що дадуть можливість харчуватися у шкільній їдальні 4-ї гімназії.

Сьогодні відновили складання адмінпротоколів за порушення правил паркування. Бо, на жаль, є чимало порушень, коли навіть у клумби заїжджають, нищать комунальне майно. Лише на проспекті Волі складено за три години понад 30 адмінпротоколів. Звертаюся до усіх: і до лучан, і до гостей нашого міста і до вимушених переселенців – не порушуйте правил паркування, а дотримуйтеся порядку у нашому місті!

Сьогодні минає місяць, як Україна і її народ героїчно протистоїть у війні з боку Росії. Цій жорстокій агресії. Хочу подякувати усім військовослужбовцям ЗСУ, теробороні, добровольчим батальйонам, волонтерам та й усім іншим, хто боронить Україну, за титанічну працю, яка робиться в тилу, яка допомагає нашим воїнам, допомагає тим, хто має статус переселених осіб. Хочу подякувати усім, хто допомагає в евакуації людей з міст, що перебувають під обстрілами. Хочу подякувати усім, хто у нас працює у місті, що ми маємо нагоду допомагати військовим та іншим містам, що нині на межі гуманітарної катастрофи – це волонтери, Центр допомоги, що розташований  у драмтеатрі, Центр, що розташований у палаці урочистих подій. Усім, хто проводить навчання в умовах воєнного стану з усіма охочими. Ми неодноразово про це говорили – працівникам територіального центру, тим, хто проводить військові вишколи, працівникам комбінату студентського і шкільного харчування – вони харчують тероборону, людей на блокпостах, опікуються соціальною їдальнею про яку я вже згадував.

Дякую усім, усім, усім. Цей місяць показав, що злагоджено ми можемо протистояти навіть такому сильному ворогові, як російська федерація. Тримаймося! Віримо в нашу перемогу, віримо в Господа! До зв’язку!», – йдеться у зверненні Луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: