18:22, 04 Жовтня 2022

У Луцьку продавця алкогольного сурогату оштрафували на 6,8 тисячі гривень

25 серпня завдяки зверненню небайдужих лучан муніципали виявили чергову «наливайку» з продажу сурогатного алкоголю сумнівної якості на вулиці Зв’язківців, 1.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Інспектор департаменту муніципальної варти Луцької міської ради зафіксував правопорушення передбачене ч. 3 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення  та складено протокол на відповідальну особу.

3 жовтня у Луцькому міськрайонному суді відбулося судове засідання щодо цього факту правопорушення.

Продавця, який торгував рідиною сумнівної якості, а саме: «спиртом етиловим ректифікованим» (непридатного для споживання та небезпечного для життя), притягнули до адміністративної відповідальності та наклали штраф у розмірі 6800 гривень.

«Інспектори Департаменту муніципальної варти і надалі проводитимуть рейди по виявленню фактів продажу сурогатного алкоголю на території міста. Тому просимо лучан і надалі бути не байдужими та повідомляти  інформацію про здійснення незаконної торгівлі алкоголем чи тютюновими виробами, департамент муніципальної варти. Телефон, Viber, Telegram, WhatsApp: 0670000679, 066 102 11 02. E-mail. vmd.lmr2@gmail.com», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: