09:13, 05 Жовтня 2022

У Луцьку презентують серію плакатів, присвячених Дню коронації Данила І

7 жовтня о 14:00 у Художньому музеї міста Луцька відбудеться презентація серії плакатів, присвячених Дню коронації Данила І, сина Романа Великого Волинського (1253).

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Захід організували в рамках виставкового проекту мистецького об’єднання «Куля» «Україна об’єднує світ: наша сила – в нашій історії», що реалізовується за підтримки департаменту культури Луцької міської ради.

Довідка:

Цьогоріч 7 жовтня відзначається 769-річчя вікопомної події в історії України: 1253 року в місті Дорогочині (сучасна Польща) відбулась коронація князя Галицького і Волинського Данила Романовича. До цієї дати в 2019 році Художній музей у співавторстві із луцьким художником Олександром Дишком та мистецьким об’єднанням «Куля» за підтримки департаменту культури Луцької міської ради започаткував низку культурно-мистецьких акцій, присвячених королю Данилу І. Три роки поспіль у залах музею розгорталися експозиції виставок, а також відбувались цікаві лекції, фахові обговорення, дискусії художників, краєзнавців, істориків.

Незважаючи на драматичні події сьогодення, ця традиція не призупинена. П’ятниця 7 жовтня у Художньому музеї оголошується Днем відкритих дверей.

Заключна подія проекту запланована на 7 жовтня 2023 року – до 770-річчя з дня коронації Данила Романовича.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: