19:14, 07 листопада 2019

У Луцьку працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови. Напередодні свята усіх, хто творить культурний простір міста Луцька, привітали у стінах Палацу культури.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

На урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва завітали радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та велика кількість гостей, життєвий шлях яких тісно пов’язаний із культурою та мистецтвом.

На початку гості заходу переглянули фільм «Культурний ренесанс» про основні досягнення галузі культури міста Луцька у 2019-му році. А ї насправді чимало: широке різноманіття фестивалів, культурно-мистецьких заходів, які з успіхом відбуваються у нашому місті і вже стали його візитівкою, суттєве оновлення матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти, реконструкції та відкриття оновлених закладів культури та багато інших.

Вітаючи луцьких митців напередодні професійного свята, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив:

«Луцьк зараз переживає культурний ренесанс, і насправді з цим важко не погодитись. Усі ці досягнення стали можливими завдяки вашій щоденній праці, вашому завзяттю та бажанню змінювати наше місто, робити його унікальним. Чим більше дітей сьогодні займаються мистецтвом та відвідують мистецькі школи, тим успішнішим стане наше суспільство у майбутньому, адже заняття мистецтвом виховують у молоді особливий естетичний смак, людяність, справжні цінності, вчать долати труднощі та допомагає виявити інші таланти, робить їх багатогранними особистостями. Саме такі особистості забезпечать процвітання та успіх нашій державі. Ми потужно рухаємося вперед, і вже у наступному році та в найближчих роках нас чекає ще багато чудових справ та ініціатив», — додав Ігор Поліщук.

Також до вітальних слів долучилася директор департаменту культури Тетяна Гнатів, подякувавши усім працівникам культури за те, що формують особливу ауру нашого міста.

Вітання супроводжувалися врученням відзнак та нагород. Цьогоріч започаткували рейтингову акцію «Кращий в культурі». За результатами рейтингу визначили переможців у різних номінаціях, які додатково отримають грошові премії.

Чудовим доповненням до привітань став святковий концерт від музичного колективу «Віртуози Києва», усмішки та гарний настрій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: