13:24, 10 листопада 2023

У Луцьку працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

У Луцькій громаді відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Учора, 9 листопада, у Палаці культури міста Луцька з професійним святом вітали тих, хто своєю діяльністю творить та примножує українську культуру – творчі колективи, викладачів шкіл естетичного спрямування, аматорів народного мистецтва. На урочистості завітали міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури Тетяна Гнатів, – йдеться на сайті Луцькради.

“У час, коли ворог намагається знищити нашу державність та ідентичність, ми по-особливому відчуваємо цінність культури, – сказав Луцький міський голова Ігор Поліщук. – Сьогодні він намагається знищити наші театри, музеї, вивозить награбовані експозиції. Але він не зможе знищити нашу культуру, як би не хотів. Адже, дякуючи Богу та Збройним силам, українська культура живе і розвивається. Тож вітаю вас зі святом і дякую за те, що навіть під час війни ви продовжуєте її популяризувати. Своєю працею ви наповнюєте наше життя особливим змістом”.

Директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів також привітала колег із професійним святом і зазначила, що воєнний час став великим викликом для галузі культури на спроможність та життєздатність.

“Але я хочу з впевненістю сказати, що наші працівники стійко тримають культурний фронт, виконують важливу місію по збереженню і поширенню духовно-культурних цінностей і всього того, що ідентифікує нас як націю”, – сказала Тетяна Гнатів.

Музичним подарунком для присутніх на святі став благодійний концерт «Ми єдині і Україна в нас одна» за участю Антоніни Матвієнко та Дмитра Андрійця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: