15:35, 08 Травня 2020

У Луцьку пом’якшують карантин з 11 травня: працюватимуть ТРЦ, салони краси та непродовольчі магазини

Низку змін до карантинних обмежень у місті внесли депутати міськради.

Про це йшлося під час засідання позачергової 78-ї сесії Луцької міськради 8 травня.

Депутати внесли зміни до проекту рішення «Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19».

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міськради Юрій Кирилюк, відповідно до змін, з 11 травня дозволять відкриття парків, скверів, зон відпочинку, прибережних зон, діяльність закладів громадського харчування на винос, літніх майданчиків просто неба в закладах громадського харчування, торгівлю непродовольчими товарами в магазинах, у тому числі, в ТРЦ. Також зможуть працювати стоматологічні кабінети, салони краси, перукарні. Дозволили тренування спортсменів, діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів, аудиторів. Дозволяють репетиції в театрах до 50 осіб без глядачів. Також зможуть працювати бібліотеки без читальних залів, музеї та зоопарк.

Депутат Ігор Поліщук відзначив, що, на жаль, Кабмін ухвалив відповідну постанову лише вчора ввечері, тож підприємці мають лише два дні для того, щоб підготуватися до роботи, а це екстремальна ситуація.

Водночас, зміни до рішення наразі не передбачають повного відновлення роботи усіх ринків міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: