20:03, 12 листопада 2022

У Луцьку поліцейські психологи навчали ліцеїстів, як подолати стрес в умовах воєнного стану

Сьогодні психологи сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Волинській області провели лекцію для ліцеїстів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцького ліцею № 28 Луцької міської ради».

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Поліцейські розповіли підліткам, що таке стрес, розглянули чинники, які можуть його викликати, та навчили прийомам саморегуляції під час виникнення стресових ситуацій у воєнний період.

Крім того, співробітники сектору кадрового забезпечення Луцького РУП, які теж взяли участь у заході, провели для підлітків профорієнтаційну роботу і ознайомили їх із специфікою навчання у вищих навчальних закладах системи МВС та особливостями проходження служби у поліції.

«Такі заходи проводяться в рамках Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка реалізується на базі Міністерства внутрішніх справ, за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Метою програми – є допомога громадянам подолати пов’язаний із війною стрес та наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів. Тому ми проводимо різні лекції, тренінги, а також самі постійно навчаємося та вдосконалюємося, аби піклуватися про психічне здоров’я не лише співробітників поліції, а й пересічних громадян», – зауважила начальниця сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП у Волинській області Ірина Цицан.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: