12:08, 24 Березня 2022

У Луцьку поліцейські припинили канал збуту наркотиків та психотропів

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю спільно зі слідчими Луцького районного управління  поліції затримали 19-річного волинянина, який забезпечував функціонування телеграм-каналу, зокрема, виконуючи роль «закладчика». За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Встановили, що правопорушник отримував «мастер кладами» наркотичні засоби й психотропні речовини, фасував їх та пакував. Правопорушник, відповідно до попередніх замовлень, збував заборонені речовини  клієнтам методом залишення «закладок».

Під  час проведення слідчо-оперативних заходів у наркоділка виявили  та вилучили вісім закладок з психотропною речовиною «Альфа ПВП» вагою 8 г та мобільний телефон. Крім того,  за  місцем проживання чоловіка оперативники виявили та вилучили:  18 г психотропної речовини «Альфа ПВП», три пристрої для вживання заборонених речовин, ізострічки різних кольорів та дві банківські картки.

Щомісячно зловмисник збував близько 300 «закладок» з наркотичними засобами й психотропними речовинами та отримував дохід в розмірі близько 30 000 грн.  Вилучені заборонені речовини вилучили та направили на дослідження  до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.  Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.  Триває слідство.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: