19:29, 31 Жовтня 2019

У Луцьку подали тепло уже до 603 житлових будинків

Згідно Наказу підприємства, ДКП «Луцьктепло» розпочало надання послуг з централізованого опалення. Як повідомлялося, в першу чергу теплозабезпечення здійснюється для об’єктів соціальної сфери, якими є дошкільні, навчальні заклади та медичні установи.

Про це повідомило підприємство на своєму сайті.

Станом на 31 жовтня, 39 із 40 дошкільних закладів забезпечили можливістю отримувати послугу з централізованого опалення. Не забезпечений тепловою енергією залишається ДНЗ № 15 на вул. Дубнівська, 38. Не підключеними до джерела теплової енергії залишаються й два навчальні заклади, а саме ЗОШ № 6 на вул. Ковельська, 43 та Ліцей на вул. Дубнівська, 34. Можливість отримувати теплову енергію від об’єктів ДКП «Луцьктепло» має решта 40 навчальних закладів.

Стосовно ж лікарняних установ повідомляємо про підключення 18 з 20 об’єктів. Без можливості отримувати послугу залишається госпіталь інвалідів війни та поліклініка № 3 на вул. Стефаника, 3-а. Зазначені п’ять об’єктів не забезпечені послугою з централізованого опалення у зв’язку з виконанням робіт з капітального ремонту трьох котелень згідно Контракту №2b.

У розрізі надання послуги з централізованого опалення для населення повідомляють про те, що теплоносій для опалення подано до 603 багатоквартирних житлових будинків з 788, що споживають послуги ДКП «Луцьктепло». Роботи з підключення решти будинків тривають.

“Принагідно нагадуємо, що надавач послуги – ДКП «Луцьктепло», – згідно меж розмежування подає теплоносій до фундаменту житлового будинку, відкрити ж засувку і пустити теплоносій в будинок має балансоутримувач, як і забезпечити балансування внутрішньобудинкової мережі. Якщо один стояк в під’їзді чи квартирі теплий, інший холодний – проблема внутрішньобудинкова, і треба звернутися до балансоутримувача з питанням чи проведено всі належні роботи в підвальному приміщенні або сусідів з верхнього поверху, щоб розповітрити стояк”, — зазначають у прес-службі. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: