11:12, 20 Лютого 2022

У Луцьку планують відремонтувати аварійні сходи на проспекті Соборності

Департамент муніципальної варти відреагував на звернення лучанки Інни Каченюк у «Фейсбук», щодо сходів та пандуса які перебувають в аварійному стані на проспекті Соборності, 14 у Луцьку.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Після осінньо-зимового періоду, покриття та оздоблення сходів на жвавій ділянці пішохідної  доріжки втратило свої естетичні та функціональні здатності.

З метою ефективного та швидкого вирішення ситуації, що склалась, департамент муніципальної варти Луцької міської ради підготував лист до департаменту житлово-комунального господарства щодо приведення аварійних сходів та пандуса до належного та естетичного вигляду.

Крім того, за вказаною адресою інспектор департаменту муніципальної варти виявив неналежний стан фасаду будівлі, в якій розміщений магазин «KARAZ» , у зв’язку із чим видали припис відповідальній особі, згідно із п. п. 2.5.2.3 Правил благоустрою міста Луцька, з вимогою усунути недоліки в утриманні об’єкта благоустрою.

У разі невиконання умов припису, на відповідальну особу буде складено протокол про адміністративне правопорушення згідно з ст. 152 КУпАП.

«Бездіяльність у питанні дотримання Правил благоустрою міста Луцька,не тільки завдає незручностей жителям та гостям міста, але й зменшує туристичну привабливість загалом.

Якщо Вам відомі факти порушень Правил благоустрою міста Луцька, просимо телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – зазначають у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: