13:04, 27 Січня 2022

У Луцьку планують розробити єдині правила для ОСББ щодо обслуговування приватизованих ними земельних ділянок

Пленарне засідання чергової 25 сесії міської ради обранці громади розпочали з розгляду земельних питань. Зокрема, у Луцьку планують розробити єдині правила для ОСББ, що стосуються використання ними приватизованих земельних ділянок.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що через встановлені огорожі навколо багатоквартирних будинків часто виникають конфлікти. Він нагадав депутатам ситуацію, яка виникла через встановлення огорожі у дворі на вулиці Липинського, 1, коли мешканці повністю загородили прибудинкову територію парканом і люди не мали можливості пройти.

Крім того, Ігор Поліщук зазначив, що міській раді необхідно більш прискіпливо ретельно підходити до питань виділення земельних ділянок для об’єднань багатоквартирних будинків.

“Я виступаю категорично проти фізичного обмеження доступу до територій багатоквартирних будинків. Виникають проблеми і з шлагбаумами. Зараз неможливо нормально зайти до військового ліцею, бо ОСББ загородило прохід. Потрібно дзвонити комусь на домофон і чекати, поки відчинять. Я категорично проти фізичного обмеження доступу до території багатоквартирних будинків. Бувають різні ситуації. Тому треба без паніки і необґрунтованих рішень вивчати кожну ситуацію. У майбутньому ми систематизуємо підхід до цих питань, щоб проживати у нашому місті було комфортно всім. Наступного місяця зберемо земельну комісію, аби обговорити доцільність огорож навколо багатоквартирних будинків. Крім того, варто визначати єдиний порядок облаштування земельних ділянок загального користування у дворах багатоквартирних будинків”, — акцентував Ігор Поліщук.

Далі депутати ухвалили рішення про проведення земельних торгів (аукціону) з продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської територіальної громади, у формі електронного аукціону.

На земельні торги виставлять п’ять ділянок комунальної власності. Отож, з аукціону підуть два земельних наділи площею 0,5200 га та 0,2200 га на вулиці Конякіна, 1-г, та 1-д, ділянка площею 0,1642 га на вулиці Карбишева,1-к, 0,1100 га на вулиці Електроапаратна, 5-г та 0,1400 га на вулиці Ветеранів, 14, у місті Луцьку.

Земельні торги проведуть у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі інтернет у відповідності до норм чинного законодавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: