12:35, 27 Вересня 2022

У Луцьку планують облаштувати військове кладовище

Міський голова Ігор Поліщук зауважив, що завтра на черговій сесії міської ради планують виділити з міського бюджету кошти на придбання земельної ділянки, де можна було б влаштувати військове кладовище. За його словами, на жаль, на Алеї почесних поховань закінчуються місця для поховань. Він наголосив, що війна триває і необхідно нам думати вже сьогодні про це питання та зробити кладовище гідне подвигу й пожертви наших Героїв, яких ми хоронимо.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук доручив директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку провести переговори з власниками земельних ділянок щодо їх викупу для цих цілей.

“У разі, якщо власники цих земельних ділянок будуть ставити неадекватні вимоги, то необхідно буде застосувати процедуру вилучення для суспільних потреб. Це відбувається таким чином: здійснюється експертна оцінка за рішенням суду і земельна ділянка викуповується за ціною, яку визначив експерт. Це не жарт, а дуже важливе питання і необхідно приділити максимальну увагу”, – наголосив він.

Також директору департаменту містобудування, земельних ресурсів та реклами Веніаміну Тузу доручили напрацювати концепцію влаштування військового кладовища.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: