09:41, 01 Жовтня 2021

У Луцьку планують модернізувати 19 станцій підвищення тиску подачі води

Сьогодні, 30 вересня, під час чергового засідання виконавчого комітету підтримали проект Програми підтримки КП «Луцькводоканал» на 2022 рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Директор комунального підприємства Віктор Гуменюк наголосив, що зараз всі ресурси максимально вкладають в модернізацію потужностей та нові підходи в обслуговування споживачів.

“Наша інвестиційна програма та, що закладена в тариф на 2022 рік, буде вже вдвічі більшою за рахунок того, що підприємство є прибутковим і виконує всі показники. Для Національного регулятора — це є показником суттєвим, тому в наступному році вони планують закласти плановий прибуток. По Програмі підтримки від міської ради — закривається низка показників, зокрема, це співфінансування будівництва нових свердловин, заміна мереж, обладнання, автоматизація процесів для економії електричної енергії. Найважливіше, на сьогодні розпочинаємо реалізацію міжнародного проекту у співпраці НЕФКО”, – розповів він.

Йдеться про реконструкцію чотирьох найбільших каналізаційно-насосних станцій Луцька, обладнання яких застаріле, модернізацію 19-ти станцій підвищення тиску подачі води та встановлення 300 вузлів загальнобудинкового обліку води у багатоквартирних будинках Луцька. Кожен мешканець отримає зменшення навантаження на тариф, нові мережі, а також мінімізацію ризиків забруднення навколишнього середовища завдяки модернізації каналізаційно-насосних станцій (КНС), через які проходять стічні води.

Ще одним важливим великим проектом, що є на стадії завершення підписання угоди, є проект в рамках розвитку муніципальної інфраструктури України. Включає: реконструкцію очисних споруд, магістральних водогонів, оновлення техніки, сучасне лабораторне обладнання для контролю якості як питаної води, так і стічної.

“Ми на сьогоднішній моменти визначили ключові завдання: рухатися в напрямку надання якісних послуг і якісної стічної води, що скидається в річку Стир”,  – поінформував Віктор Гуменюк.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що підприємство вже розпочало роботи з модернізації 19-ти станцій підвищення тиску подачі води для того, щоб люди, які проживають в багатоквартирних будинках, були забезпечені водою. Це сума — близько 14 млн грн. Ще десять станцій планують модернізувати за кошти Програми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: