23:10, 06 листопада 2020

У Луцьку підбили підсумки роботи рятувальників за 10 місяців

6 листопада відбулася відеоселекторна нарада з підбиття підсумків діяльності підрозділів Управління ДСНС у Волинській області за 10 місяців поточного року під керівництвом начальника управління генерал-майор служби цивільного захисту Володимира Грушовінчука.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

В нараді взяли участь керівний склад апарату Управління, начальники загонів, міських (районних) відділів та секторів.

У своєму виступі начальник відділу реагування полковник служби цивільного захисту Олександр Никитюк зазначив, що пожежно-рятувальні підрозділи області ліквідували 1397 пожеж, здійснили 562 виїзди на аварійно-рятувальні роботи, з яких 61 на ДТП. Під час пожеж врятували життя 16 людям (в тому числі чотирьом дітям), також врятували життя 33 особам (в тому числі трьом дітям), які постраждали внаслідок інших надзвичайних подій. Проводяться заходи для запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, здійснили дезінфекцію 6083 будинків. Піротехнічний підрозділ знищив 974 ВНП.

Заступник начальника управління з питань запобігання надзвичайним ситуаціям полковник служби цивільного захисту Олег Билиця зазначив, що інспекторський склад підрозділів та працівники апарату Управління здійснювали позапланові заходи державного нагляду (контролю) щодо об’єктів з масовим перебуванням людей (дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних  і вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту). Загалом перевірили 1291 об’єкт, а по 65-и об’єктах, де були виявлені порушення нормативних документів з пожежної та техногенної безпеки, що несуть загрозу життю та здоров’ю людей, Управління звернулося з позовами до адміністративних судів щодо застосування запобіжних заходів відповідно до вимог ст. 68-70 Кодексу цивільного захисту України. З метою запобігання виникненню пожеж він запропонував вжити превентивних заходів та посилити проведення профілактичної роботи серед населення, щоб акцентувати увагу на необхідності суворого дотримання вимог пожежної безпеки в побуті та на об’єктах господарювання під час осінньо-зимового пожежо-небезпечного періоду.

В підсумку наради головний рятувальник області Володимир Грушовінчук зазначив, що наступає осінньо-зимовий період із характерними йому загрозами. Керівникам підрозділів слід забезпечити належну взаємодію з органами влади, службами цивільного захисту та підрядними організаціями, здійснювати моніторинг обстановки на території міст та районів, а в разі різкого погіршення погодних умов, забезпечити негайне реагування для надання допомоги людям і усунення перешкод для їх життєдіяльності.

Для цього потрібно підтримувати в постійній готовності до реагування на надзвичайні ситуації та події наявну в інженерну та аварійно-рятувальну техніку, пересувні електростанції, мобільні пункти обігріву.

З метою запобігання захворювання особового складу на інфекційні захворювання, Володимир Грушовінчук акцентував увагу присутніх на необхідності суворого дотримання заходів карантинної безпеки, порядку використання засобів індивідуального захисту та вимог безпеки праці в усіх підрозділах та в побуті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: