11:09, 17 листопада 2021

У Луцьку перевірили розважальний центр та заклади харчування на дотримання карантинних вимог

Дотримання карантинних вимог орендарями розважального комплексу «Промінь» перевірили 16 листопада члени моніторингової групи у супроводі знімальної групи телеканалу «Суспільне.Волинь».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як показали результати перевірки, на території РК «Промінь» виважено дотримуються протиепідемічних заходів – обов’язковий масковий режим під час перебування в межах центру, температурний скринінг  та наявність антисептичних засобів для зручності відвідувачів та персоналу.

Директор центру Костянтин Мегера поінформував, що політику РЦ «Промінь» щодо обов’язкової вакцинації працівників довли до відома усіх орендарів. Однак відповідальність за дотримання обмежувальних заходів та наявність ковід-сертифікатів, як вимога «червоної зони», залишається безпосередньо за власниками магазинів та закладів, що орендують приміщення на території «Променя».

Відтак, з метою вибіркової перевірки, члени робочої моніторингової групи у супроводі представників засобів масової інформації перевірили дотримання карантинних вимог у «Чорничному кафе», «RingCafe», «George’s club», «Будинку іграшок», «Grill pub» та кінотеатрі «Multiplex». За результатами проведеної перевірки порушень не виявили.

Аналогічний виїзд здійснили у заклади громадського харчування обласного центру. Зокрема, перевірили «Бравий Швейк», «Княжий двір» і піцерію «Фелічіта» на проспекті Соборності. Члени моніторингової групи високо оцінили рівень безпеки та дотримання протиепідемічних заходів у закладі «Фелічіта» як персоналом, так і присутніми на момент перевірки відвідувачами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: