10:27, 05 Березня 2020

У Луцьку патрульні врятували чоловіка, який ледь не помер від алкоголю. ВІДЕО

Чоловік так перебрав алкоголю, що мало не помер: патрульні його врятували. 

Про це йдеться на сторінці патрульних у “Фейсбук”.

Учора, близько 17-ї години дня, до патрульних біля центрального ринку, в Луцьку, звернулась громадянка та попросила допомоги. За її словами, двоє чоловіків дуже перебрали алкоголю і не могли самостійно пересуватись.

Патрульні виявили біля одного із закладів на ринку двох громадян: один з них сидів, другий лежав без свідомості на землі.

“Ознак життя інший чоловік не подавав, пульсу не було, на слова не реагував“, — розповідає інспектор Юрій Костевко, який був на місці події.

Йому негайно зробили непрямий масаж серця.

“Буквально після п’ятого натискання чоловік почав дихати, тож ми повернули його в стабільне положення і підтримували до прибуття медиків. За цей час встигли почути про себе чимало поганих слів“, — продовжує патрульний.

“Другого чоловіка також привели до тями, вмили, дали води”, — додає Олександр Лісінський з відділу моніторингу.

Далі патрульні викликали швидку допомогу, яка забрала осіб до медзакладу.

Чоловік так перебрав алкоголю, що мало не помер: патрульні його врятували

Чоловік так перебрав алкоголю, що мало не помер: патрульні його врятувалиУчора, близько 17-ї години дня, до патрульних біля центрального ринку, в Луцьку, звернулась громадянка та попросила допомоги. За її словами, двоє чоловіків дуже перебрали алкоголю і не могли самостійно пересуватись.Патрульні виявили біля одного із закладів на ринку двох громадян: один з них сидів, другий лежав без свідомості на землі.“Ознак життя інший чоловік не подавав, пульсу не було, на слова не реагував“, – розповідає інспектор Юрій Костевко, який був на місці події.Йому негайно зробили непрямий масаж серця.“Буквально після п’ятого натискання чоловік почав дихати, тож ми повернули його в стабільне положення і підтримували до прибуття медиків. За цей час встигли почути про себе чимало поганих слів“, – продовжує патрульний."Другого чоловіка також привели до тями, вмили, дали води", – додає Олександр Лісінський з відділу моніторингу.Далі патрульні викликали швидку допомогу, яка забрала осіб до медзакладу.Такі випадки – непоодинокі в нашій службі. Усі громадяни для нас – рівні. І цей випадок вкотре підтвердив: ми – поруч, ми – для того, аби вчасно запобігти і допомогти.#патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Середа, 4 березня 2020 р.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: