13:23, 28 Квітня 2020

У Луцьку отримали перші ІТП для встановлення у багатоповерхівках

Встановлення індивідуальних теплових пунктів планують розпочати наступного тижня.

Про це повідомляє перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад у «Фейсбук».

«Перші індивідуальні теплові пункти для використання у багатоквартирних будинках вже у Луцьку. Наступного тижня розпочнеться їх встановлення. В яких саме багатоповерхівках буде обладнано ІТП, повідомимо найближчим часом. Нагадаю, 254 індивідуальних теплових пункти (ІТП) встановлять у житлових будинках Луцька, переважно у 33-му і 40-му районах, на реалізацію цього проекту вдалося залучити грантові кошти Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P). Для мешканців багатоквартирних будинків встановлення ІТП безоплатне!

Серед переваг ІТП – суттєва економія на опаленні, можливість регулювання обігріву, його посилення в холодну пору і послаблення при потеплінні. Після встановлення ІТП загальне зниження споживання тепла становить від 15 % до 73 %. Індивідуальні теплові пункти дозволяють економічно і, головне, раціонально використовувати енергоресурси.

Проект модернізації централізованого теплопостачання м. Луцька здійснюється у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) – кредитора даного Проекту та розпорядника коштів Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P), Фонду чистих технологій (CTF) та Шведського агентства з міжнародного розвитку Уряду Швеції (SIDA), останнє з яких фондує роботу консультантів Проекту з корпоративного розвитку EGIS International, Французька республіка та технічного консультанта RAMBOLL A/S, королівство Данія. Гарантом виконання Проекту є Луцька міська рада»,  – пише Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: