20:20, 05 Грудня 2022

У Луцьку організували захід «Шляхами тріумфів» з нагоди 150-ї річниці від дня народження Соломії Крушельницької

У Луцькій музичній школі № 1 імені Фридерика Шопена відбувся захід «Шляхами тріумфів» з нагоди 150-ї річниці від дня народження Соломії Крушельницької, яка у музичному світі є символом досконалості і неперевершеності. Її голос підкорював оперні сцени світу і за життя вона визнана найвидатнішою співачкою.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Розпочався захід уривком з опери «Мадам Батерфляй» Джакомо Пуччіні і у залі залунав оригінальний голос славетної Соломії Крушельницької.

Присутнім цікаво було почути спогади заслуженого діяча мистецтв України Мирослава Стефанишина, який мав честь особисто бути знайомим із співачкою.

Впродовж заходу лунали українські народні та авторські пісні у виконанні учнів школи Анастасії Гелети, Катерини Гнатюк, Владислави Скалюк (викладач Ірина Марчук) та Ольги Стефанишиної, Єви Усачової, Соломії Назарової (викладач Наталія Гончарук).

На завершення концерту композиції із репертуару Соломії Крушельницької – «Арію Лауретти» з опери «Джанні Скікі» Джакомо Пуччіні та популярну народну неаполітанську пісню «Santa Lucia» виконала ведуча заходу, викладач відділу хорових дисциплін та сольного співу Ірина Марчук у супроводі викладачів: Тетяни Кравчук, Тетяни Тітяєвої та Софії Ярощук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: