23:10, 05 листопада 2020

У Луцьку організували тренінги у рамках роботи інтеграційних студій

Протягом тижня управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках роботи «Інтеграційних студій для дітей та молоді із інвалідністю» провели тренінгові заняття на тему конфліктів та спілкування.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Психолог, арт-терапевт Олена Солоненко під час бесіди та за допомогою інтерактивних вправ розповіла дітям, що таке конфлікт, які є шляхи вирішення конфліктних ситуацій. Діти в ігровій формі вчились бути терплячими та спокійними у спілкуванні, не відповідати образою на образу, бути готовими визнати свою провину, вміти ставитись до проблеми з гумором та вирішувати конфлікти, не доводячи їх до бійки.

Друга частина заняття відбувалася із використанням арт-терапії для покращення емоційного стану та зняття напруги. Діти робили об’ємну аплікацію лева із листя та осінні дерева із гілок, листя та солі, яку потім розфарбовували.

«Такі заняття у ігровій формі дозволяють дітям отримувати корисну інформацію, цікаве спілкування та нові знайомства із однолітками, розвивати свою уяву та творчі здібності», – зазначила начальник управління Ліна Галан.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: