08:43, 04 Жовтня 2022

У Луцьку організували «Шоу талантів» у межах польсько-українського проекту

У Луцькому ліцеї № 27 сьогодні відбувся черговий етап навчально-промоційного проекту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» під назвою «Шоу талантів». Мета міжнародного проекту, який реалізують муніципалітети Луцька та Любліна, факультети педагогіки та психології університету ім. Марі Кюрі-Склодовської та ВНУ ім. Лесі Українки, – опанування наймолодшими мешканцями міста основ бізнес-освіти, фінансової грамотності, знайомство школярів із найбільшими підприємствами Луцька та виховання у підростаючого покоління бізнес-патріотизму.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Як зазначила освітній координатор проекту, професор кафедри теорії і методики початкової освіти Волинського національного університету ім. Лесі Українки Валентина Вітюк, “Шоу талантів” має завдання розкрити та презентувати природні задатки, хобі та захоплення дітей, які в подальшому можуть бути корисними для бізнесу. Йдеться насамперед про фантазію і креативність, що потрібні на кожному етапі ведення своєї справи, починаючи від ідеї і закінчуючи формуванням команди, до якої зазвичай входять люди, об’єднані спільними інтересами.

У заході взяли участь діти від 6 до 10 років. Виступи школярів засвідчили, що їхні обдарування і захоплення цікаві та різноманітні. Діти грали на музичних інструментах, декламували вірші, показували номери художньої гімнастики, демонстрували власноруч пошитий одяг, розповідали про перші спроби благодійності. На міні-виставці робіт учасники проекту представили малюнки та зразки лего-конструювання. Креативним та безпосереднім були й презентації дітьми свого захоплення.

Валентина Вітюк передала учням ліцею № 27 подарунки від їхніх польських ровесників. Ці художні композиції знайдуть своє місце у “Куточку Кликуна”, що влаштований у кожній із чотирьох шкіл Луцька, котрі беруть участь у проекті “Підприємливі діти: Луцьк-Люблін”. Луцький Кликун – іграшка-символ проекту, яка живе в кожному класі, та в ігровій формі допомагає дітям засвоїти ази фінансової грамотності.

Найближчими днями “Шоу талантів” відбудеться також у НВК № 9, гімназії № 21, НВК № 26.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: