21:47, 10 Червня 2022

У Луцьку організували рейд із зафарбування написів про наркотики

Сьогодні відбувся спільний рейд Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції та  КЗ «Луцький міський молодіжний центр» щодо зафарбовування та ліквідації написів з адресами сайтів та телеграм-каналів, де можна замовити наркотики.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Реклама наркотичних засобів на фасадах будинків, парканах, установах та організаціях різної форми власності – такими є прикрі реалії сьогодення українських міст, зокрема і міста Луцька. Більшість з нас, неодноразово бачили на перший погляд нерозбірливі написи на фасадах будівель, які насправді є адресами сайтів та телеграм-каналів, де можна замовити наркотики.

Статистика свідчить – якщо дитина ходить в клас, де є учні, які вже спробували наркотики, то для неї теж є реальні ризики піти цим же шляхом. Адже дитячі дії, особливо в підлітковому віці, часто базуються на наслідуванні однолітків та людей, які для них є авторитетом. Тож нерідко діти й потрапляють у «погані» компанії та під негативний вплив оточення. Організатори та розповсюджувачі наркотиків не гребують нічим. Зараз рекламу наркотиків можна навіть знайти на фасадах навчальних, спортивних закладів, житлових будинків та приватних садиб. Тобто, наркодилери сьогодні впритул наближаються до наших осель і місць, де навчаються діти.

Протягом останніх декількох років силами департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, громадських організацій, комунальних служб, органів поліції та мешканців міста неодноразово проводились заходи та акції по зафарбовуванню та ліквідації написів з рекламою наркотиків.

Спільну роботу з виявлення та усунення написів з посиланням на адреси сайтів, телеграм-каналів та відповідних позначок буде продовжена і надалі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: