16:28, 23 Грудня 2021

У Луцьку організували круглий стіл на тему пільгових перевезень мешканців приєднаних громад

У заході взяли участь начальник відділу транспорту Віктор Главічка, представники Підгайцівської сільської ради та оператора безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті CityCard, перевізники. Під час засідання круглого столу присутні обговорили умови перевезення в громадському транспорті пільгових категорій населення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Віктор Главічка зазначив, що надання послуг пасажирам цих громад здійснюється відповідно до законодавства та чинних карантинних вимог. Зокрема, на територію приєднаних територіальних громад курсують такі маршрути, як 3, 9, 24, 30, 32 — автобусні, та 3, 4, 4а — тролейбусні. Система безготівкової оплати CityCard дозволяє регулювати перевезення пільгових категорій населення та передбачає механізм їх фінансування з бюджету громад.

Пільгові квитки є персоналізованими та закріплені за мешканцями. Наразі триває їх впровадження для учнів загальноосвітніх шкіл приєднаних територіальних громад, однак передбачається забезпечення такими квитками усіх категорій пільговиків. Представники Підгайцівської сільської ради зазначили, що співпраця з оператором CityCard є плідною, однак запровадження квитків безготівкової оплати проїзду для них є процесом новим, що тільки освоюється.

Присутні обговорили можливі нюанси при запровадженні електронного квитка для мешканців громади та вивчили його механізми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: