13:58, 24 листопада 2020

У Луцьку організовують конкурс дитячого малюнка «Місто Святого Миколая»

Конкурс дитячого малюнка «Місто Святого Миколая» проводять на базі Луцької художньої школи.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Організатори: департамент культури Луцької міської ради та комунальний заклад «Луцька художня школа».

Мета конкурсу: залучення дітей до художньої творчості, популяризація духовно-моральних цінностей та національних традицій.

Тематика конкурсу: святий Миколай – небесний покровитель Луцька, народно-обрядові свята зимового циклу, національні традиції, українська родина, дитячі мрії та бажання.

Для участі у конкурсі запрошуються учні художньої школи, загальноосвітніх закладів, студій образотворчого мистецтва міста Луцька.

Вікові категорії:

перша (7-9 років);

друга ( 10-13 років);

третя (14-17 років).

За результатами конкурсу організовується виставка конкурсних робіт, відкриття якої відбудеться 17 грудня о 16:00 у виставковій залі Луцької художньої школи (вул. Ветеранів, 4). Роботи переможців Конкурсу будуть виставлені 18 грудня в арт-галереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 1).

На конкурс приймаються роботи відповідної тематики, в будь-якій техніці виконання, форматом А-3, А-2 та скульптурні роботи (пластилін, глина, паперова пластика).

Роботи з позначкою «на конкурс» приймаються до 11 грудня за адресою: м. Луцьк,вул. Ветеранів, 4, Луцька художня школа.

На зворотній стороні конкурсної роботи необхідно вказати:

назву роботи;

навчальний заклад;

прізвище, ім’я, по батькові автора (повністю);

рік народження, вік;

контактний телефон, адресу.

Журі конкурсу: для оцінювання робіт утворюється журі, до складу якого входять фахівці з образотворчого мистецтва та учнівське журі у складі кращих учнів старших класів художньої школи.

Рішення журі оформлюється протоколом, який підписує голова журі, обраний на засіданні до початку перегляду конкурсних робіт.

Переможцями є конкурсанти, які здобули 1, 2 та 3 місця у кожній віковій категорії. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками.

Витрати на організацію, проведення та нагородження переможців Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, передбачених для реалізації Програми розвитку культури Луцької міської територіальної громади на 2018-2021 роки.

Контактні телефони: 251557, 251345.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: