20:49, 19 Вересня 2022

У Луцьку організовують екскурсії до центру зайнятості для студентської молоді

У перші тижні вересня фахівці Луцького міського центру зайнятості активно розпочали профорієнтаційну роботу з студентами. До центру зайнятості на екскурсію приходили студенти університетів, коледжів та училищ міста Луцька.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Майбутні юристи, бухгалтери, фінансисти, банкіри, працівники готельно-ресторанної справи та туризму, соціального забезпечення, маркетологи, перукарі-модельєри та візажисти знайомились з можливостями працевлаштування та актуальними вакансіями, послугами та електронними сервісами служби зайнятості, перевагами легальної зайнятості.

Студенти дізнались про функціонування Центру розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості, переваги ведення бізнесу, можливості започаткування власної справи, дізнавались на скільки вдало складений бізнес-план сприяє успішному бізнесу.

Студентській молоді надали інформацію про можливості отримання мікрогрантів для створення та розвитку бізнесу. Понад 150 студентів ознайомились з Порядком отримання грантових коштів за програмою «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу», обговорили умови, критерії та механізм використання коштів.

Дізнались учасники заходів і про правила написання резюме, підготовку до проходження співбесіди, можливості підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та онлайн-навчання на освітній платформі «Prometheus».

Професійна орієнтація Луцького міського центру зайнятості триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: