10:38, 14 листопада 2019

У Луцьку організація незрячих відсвяткувала свій ювілей

13 листопада громадська організація «Генерація успішної дії» відзначила своє 10-ти річчя. Урочисте святкування відбулося у ресторані «Ліон».

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

На захід завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, депутат Богдан Богонос, представники виконавчих органів Луцької міської ради, обласної влади, голова ГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук, а також лучани, що так чи інакше причетні до її діяльності.

Під час заходу, присутнім розповіли та підсумували усю діяльність організації за 10 років, а Віталій Ткачук згадав про безліч успішно реалізованих проєктів, спрямованих на реабілітацію, інтеграцію в суспільство та самореалізацію людей із вадами зору. Зокрема:  туристичний похід Шацьким національним парком «Подолаймо бар’єри в собі», різдвяні вертепи, проєкти щодо працевлаштування, організації служби супроводу для незрячих лучан та студії друку шрифтом Брайля «Braile Studio», акція для посадовців місцевого самоврядування «Відчуй життя в темряві» та багато інших.

Окрім того, присутніх привітали своїми музичними виступами заслужений артисти естрадного мистецтва України Сергій Скулинець та співачка Галина Конах.

«Згадуючи цей проєкт я хочу подякувати за те, що Віталій Ткачук наполіг, аби ми взяли в ньому участь. Коли ти перебуваєш в таких умовах, то розумієш, наскільки складно незрячій людині пересуватися містом щодня, користуватись громадським транспортом, ходити на роботу. Я думаю, що такі заходи дійсно дозволяють привернути уваги до людей із порушенням зору.

Після цього ми почали масово викладати у Луцьку тактильну плитку на перехрестях. Сьогодні — це декілька десятків місць. У Луцької міської ради дуже тісна спіпраця із ГО «Генерація успішної дії», щомісяця ми обговорюємо її потреби.

Окрім того, нещодавно ми встановили тактильний макет Луцького замку і радимося із Віталієм на рахунок наступної родзинки нашого міста, що буде виготовлена у зменшеній, тактильній копії. Ми долучилися до повного фінансування служби супроводу незрячих та допомогли зробити ремонт у її приміщенні.

Хочу подякувати за таку співпрацю та спілкування, адже воно дозволяє нам подивитися на проблеми міста та людей із порушенням зору з іншого боку. Члени цієї організації є прикладом мужності, любові до життя та того, як треба рухатися вперед», – розповів Ігор Поліщук.

До вітання також долучився Костянтин Петрочук, підмітивши, що співпраця із ГО «Генерація успішної дії» вже давно стала дружньою та приємною.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: