11:55, 18 Березня 2020

У Луцьку оголосили конкурс на визначення перевізника за чотирма маршрутами

Визначатимуть перевізників на маршрутах № 7, 14, 32, 35.

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міськради 18 березня.

Члени виконкому ухвалили рішення про оголошення конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах № 7, 14, 32, 35 та призначення тимчасового перевізника.

Для маршруту № 32 «Вересневе — с. Липини» визначили шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках:

– у прямому та зворотному напрямках: Корольова, Валерії Новодворської, Цукрова, Корольова, Полонківська, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Теремнівська, Шевченка (у с. Липини) (місця міжзмінного відстою на вул. Корольова та у с. Липини).

Перевізник, який визначений переможцем у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, укладає з організатором перевезень та оператором тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька. До затвердження результатів конкурсу забезпечує на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: