19:37, 23 Грудня 2019

У Луцьку оголосили конкурс на перевезення пасажирів транспортом за маршрутами № 24 та 26а

Сьогодні, 23 грудня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про розірвання договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом за маршрутами загального користування № 24 та 26а.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов, договір на перевезення за маршрутом № 26а розірвали ще раніше, а перевезення за маршрутом № 26 здійснювало КП “Луцьке підприємство електротранспорту”.

Також проєкт рішення передбачає оголошення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 24, 26а. Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії “М3” класу I з екологічними показниками не нижче “Євро-2”. На об’єкті конкурсу передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Перевізник, який буде визначений переможцем у конкурсі, укладає з організатором перевезень та оператором тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька. До затвердження результатів конкурсу забезпечує на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, наявність працездатного обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження.

Поки що укладуть тимчасовий договір на перевезення із приватним підприємцем, аби забезпечити транспортне сполучення у мікрорайоні Вишків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: