14:02, 03 листопада 2021

У Луцьку оголосили конкурс на перевезення пасажирів на трьох автобусних маршрутах

Сьогодні члени виконавчого комітету підтримали проект рішення «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 1, 10, 127».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Так, на автобусному маршруті загального користування № 1 “Надрічна – Стрілецька” працюватиме 8 одиниць транспорту.

Автобуси рухатимуться за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Надрічна, Садовського, Дубнівська, Авторемонтна, Рівненська (Дубнівська), Київський м-н, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Ківерцівська, Стрілецька (місце міжзмінного відстою на вул. Надрічній).

На автобусному маршруті № 10 “Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права) – Окружна” працюватиме 7 одиниць техніки.

Маршрут пролягатиме (проспектами, вулицями):

– у прямому напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Богдана Хмельницького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна;

– у зворотному напрямку: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Київський м-н, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місце міжзмінного відстою на вул. Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права) та вул. Окружній (ринок “Ринок Новий”).

Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5.

На автобусному маршруті № 127 “Луцьк – Озденіж” працюватиме один автобус, який рухатиметься у прямому та зворотному напрямку: Привокзальний м-н, Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, с. Зміїнець, с. Милуші, с. Княгининок, с. Сирники, с. Буків, с. Іванчиці, с. Озденіж (місця міжзмінного відстою на Привокзальному майдані та у с. Озденіж).

Участь у конкурсі можуть брати автобуси категорії М3 класу І, ІІ, ІІІ, категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2.

Документи можна подавати до 19 листопада 2021 року. Сам конкурс відбудеться 9 грудня цього року.

До проведення конкурсу та затвердження результатів призначили перевізником на маршрутах № 1 та 127 ТзОВ “Фавоній плюс”, а на маршруті № 10 – ТзОВ “Преміум-Сервіс ЛТД”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: