11:38, 21 Червня 2023

У Луцьку оголосили конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті № 5 «Вересневе – Окружна»

У зв’язку із необхідністю організації перевезень пасажирів у Луцькій міській територіальній громаді члени виконавчого комітету на черговому засіданні підтримали рішення про оголошення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на автобусному маршруті загального користування № 5 «Вересневе – Окружна».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Основною вимогою для участі у конкурсі є наявність автобусів з екологічними показниками Євро-5 пасажиромісткістю 38-55 місць.

Вказаний маршрут з’єднає мікрорайон Вересневе з обласним онкологічним диспансером, навчальними закладами (Луцьке ВПУ будівництва та архітектури та навчально-лабораторний корпус № 2 ЛНТУ) на вулиці Потебні, проспектом Волі, на якому також розташовані освітні та лікувальні заклади, з вулицею Рівненською, де розташовані такі великі підприємства як Луцький автомобільний завод, «Луцькпластмас», «Модерн-Експо» та ряд інших підприємств і організацій.

Такий маршрут надасть можливість без пересадок доїхати до ТЦ «Епіцентр» мешканцям мікрорайону Вересневе, вулиць Львівської, Потебні, проспекту Волі та частини вулиці Рівненської.

Окрім того, на сьогодні відсутнє пряме автобусне сполучення від «Модерн-Експо» до проспекту Волі. Курсує лише один тролейбус № 3 «Ковельська — Гаразджа» з інтервалом 1,5 години.

Графік проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №5 “Вересневе – Окружна”: основний термін подання документів 5 липня до 11:00. Дата проведення конкурсу 8 серпня.

Термін дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом становить п’ять років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: