19:51, 15 Лютого 2022

У Луцьку обговорили творчі доробки педагогів громади

Захід відбувся у Палаці учнівської молоді у рамках XXVІІ міської виставки дидактичних і методичних матеріалів вчителів. Мета – показати креативні напрацювання освітян міської територіальної громади, що виводять на новий фаховий рівень процес викладання у школі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Загалом, йшлося про понад сімсот робіт, які були представили педагоги у підручниках, методичках, зошитах і допоміжних матеріалах. Нововведення торкалося чи не усіх дисциплін: точних, гуманітарних, фізкультури і навіть трудового навчання.

Аби присутні уявили масив цієї роботи, їм демонструвалися відповідні фото-слайди з конкретними рекомендаціями по розробках. Рубрика дістала промовисту назву “Від ідеї – до успіху”. Адже у відповідь на постійні зміни суспільно-політичних реалій, освіта теж мусить не стояти на місці, мусить розвиватися, йти в ногу з часом.

На нинішній виставці представлено актуальні матеріали, що торкаються інклюзивної освіти, програмно-цільової, навчально-методичної, перспективного досвіду керівників навчальних закладів. Також у роботах відображено сучасні проблеми реформування освіти, шляхи створення міського освітнього інноваційного простору, презентовано шляхи реалізації засад НУШ та тонкощів  навчання у дистанційному форматі.

“Заклади освіти представили здобутки педагогів у розв’язанні актуальних проблем галузі”, – підсумувала зустріч заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк. За її словами, педагоги Луцької міської громади відшукали ті щасливі стежки, ідучи якими вони популяризують кращий досвід своєї діяльності, встановлюють ділове партнерство, обмінюються інформацією.

“Я дякую кожному з вас за бажання розвиватися і розвивати. За можливість дарувати громаді розумну, цілеспрямовану, патріотичну молодь. Я знаю, що робити це непросто, є певні труднощі. Однак, коли ми буде згуртованими, можна здолати будь-які перепони. Треба вірити в себе, вірити у дитину, бачити світлі горизонти. Тому працюймо і дбаймо про наше майбутнє”, – сказала Ірина Чебелюк.

Далі на присутніх у залі чекав святковий концерт за участю співочих колективів Луцька.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: