16:10, 12 Грудня 2019

У Луцьку найвищий рівень захворюваності на грип та ГРВІ

Сьогодні рівень захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) серед населення області відповідає середньому показнику для відповідної пори року.

Про це інформують на сайті Волинського обласного лабораторного центру.

Показник  нижчий від розрахункового епідемічного порогу на 10%. На жодній адміністративній території області епідемічні рівні не перевищено. Найвищий рівень захворюваності спостерігається в містах Луцьку і Нововолинську та Горохівському районі.

За минулий тиждень захворіло на ГРВІ понад 5 тис. осіб, в порівнянні з попередніми  тижнями спостерігається помірна тенденція до росту захворюваності. Серед захворілих 3793 становлять  діти до 17 років (70%).

Протягом тижня кількість осіб, що потребувала стаціонарного лікування з приводу ускладненого перебігу хвороби  становить 98 осіб (1,8 % від загальної  кількості хворих), з них 69 осіб – діти до 17 років (70%).

Волинська область не відноситься до території на якій здійснюється дозорний епідеміологічний нагляд за грипом та ГРВІ, тому вірусологічна лабораторія ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» з початку епідемічного сезону вірусологічні дослідження для лабораторного підтвердження діагнозу грипу у хворих не проводила.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: