16:56, 09 Червня 2026

У Луцьку муніципали зобов’язали відповідальну особу відновити об’єкт благоустрою

До департаменту муніципальної варти через відділ комунікації «15-80» надійшло звернення щодо зруйнованого тротуару та зеленої зони після проведення ремонтних робіт на мережах.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Під час обстеження інспектори встановили, що благоустрій після ремонту тепломережі був відновлений не в повному обсязі.

За результатами вжитих заходів відповідальна особа усунула недоліки та відновила пішохідний тротуар і зелену зону.

«Нагадуємо суб’єктам господарювання:

Невідновлення благоустрою після проведення робіт є порушенням Правил благоустрою. За це передбачена адміністративна відповідальність за ст. 152 КУпАП, що тягне за собою штраф для громадян — від 340 до 1360 грн, для посадових осіб та підприємців — від 850 до 1700 грн.

На фото — територія до та після відновлення благоустрою», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: