13:05, 09 Лютого 2023

У Луцьку муніципали виявили просідання пішохідної доріжки після ремонту

Просідання пішохідної доріжки після проведення земельних робіт виявив інспектор відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти у “Фейсбук”.

У ході реагування на звернення, яке надійшло до департаменту муніципальної варти через телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування» щодо неналежного стану пішохідної доріжки, встановили, що працівники ДКП “Луцьктепло”, які проводили аварійні роботи на підземних мережах на проспекті Соборності 19, благоустрій згідно виданого ордеру таки відновили, проте внаслідок проведених робіт відбулося просідання ґрунту поблизу розкопки, що призвело до руйнації доріжки.

У зв’язку з цим, інспектор департаменту провів профілактично-роз’яснювальну роботу з відповідальною особою вищевказаного підприємства щодо негайного відновлення пошкодженої пішохідної доріжки.

У результаті проведеної роботи благоустрій на вказаній ділянці відновили.

Якщо вам відомі факти порушення Правил благоустрою міста Луцька, просимо звертатись до департаменту за телефонами гарячої лінії «Група швидкого реагування»: 0670000679 (“Telegram”, “Viber”, “WhatsApp”) 0661021102

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: