23:00, 07 листопада 2019

У Луцьку муніципали видавали приписи тим, хто засмічує місто гіллям та будівельним сміттям

81 припис на усунення порушень Правил благоустрою міста Луцька – результат роботи одного дня інспекторів відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти.

Про це повідомили муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Масове складування опалого листя, гілля, будівельного та побутового сміття, дерев’яних палет, старих віконних, дверних рам, залишків асфальтно-бетонного покриття тощо на території загального користування виявили та зафіксували інспектори при обстеженні ввірених їм територій міста.

Такі дії є порушенням підпунктів 2.5.5.1.3 та 2.5.5.1.1 Правил благоустрою міста Луцька (заборонено складувати будівельні матеріали, конструкції, обладнання за межами будівельних майданчиків у невизначених для цього місцях, а також засмічувати і забруднювати власні, прилеглі/заріплені території матеріалами, конструкціями, відходами тощо).

Відповідальним особам видали приписи, повідомили про необхідність усунення засмічення у запропонований термін та попередили про адміністративну відповідальність згідно ст.152 КУпАП в разі не виконання умов припису.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: