11:09, 13 Травня 2022

У Луцьку муніципали видали приписи комунальникам за неякісне відновлення благоустрою після робіт

Протягом 4-8 травня інспектори відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом департаменту муніципальної варти провели перевірку місця виконання земляних робіт по всій території міста Луцька за період жовтень-квітень.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Обов’язок суб’єктів господарювання з відновлення порушеного благоустрою території після проведення земляних робіт визначається Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Правилами благоустрою міста Луцька.

«Керівники підприємств, установ та організацій, громадяни, не відповідально поставились до обов’язку з відновлення благоустрою на місцях виконання робіт після закінчення осінньо-зимового періоду.

Навіть у тих місцях де потрібно провести відновлення зелених зон, деякі відповідальні особи вважають, що достатньо розрівняти землю важкою технікою не вибиравши каміння, яке залишилось після проведення земляних робіт. У таких місцях територія виглядає жахливо так, як надалі там потрібно буде проводити косіння трав’яного покриву, що буде неможливим.

На неякісне відновлення порушеного благоустрою на комунальників нарікають і мешканці міста, від яких до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надходять численні звернення та скарги.

Інспектори департаменту муніципальної варти видали приписи, зокрема відповідальним особам:

КП «Луцькводоканал», ДКП «Луцьктепло», ПрАТ «Волиньобленерго» та АТ «Волиньгаз» із вимогою здійснити відновлення благоустрою до належного рівня, а саме здійснити планування ґрунту.

У разі не виконання умов припису, винних осіб притягнуть до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 152 КУпАП.

Порушення ст. 152 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 1360 грн і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Забезпечення комфортних умов проживання у нашому місті можливо лише у разі відповідального відношення кожного до своїх обов’язків», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: