18:52, 24 Вересня 2024

У Луцьку муніципали видали припис директору ПрАТ «Волиньобленерго»

Під час реагування на звернення, що надійшло на гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, інспектор виявив неналежне утримання прилеглої території поблизу електропідстанції.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

У зв’язку з цим директору ПрАТ «Волиньобленерго» видали припис з вимогою здійснити прибирання вказаної території у встановлений термін.

«Оскільки умови припису не виконали, на відповідальну особу складуть протокол про адміністративне правопорушення згідно зі ст. 152 КУпАП.

Директору підприємства загрожує штраф від 850 до 1700 грн.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Луцька, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію.

Якщо вам відомі факти порушень Правил благоустрою міста Луцька, просимо телефонувати на гарячу лінію ГШР: 067 0000 679, 066 102 1 102 або надсилайте інформацію на: Viber, Telegram, WhatsApp», – зауважують у департаменті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: