16:27, 28 Березня 2023

У Луцьку муніципали склали протоколи на працівників «Луцькводоканалу» за неналежне відновлення благоустрою

Безвідповідальне ставлення до відновлення благоустрою після проведення земляних робіт відповідно до виданих аварійних ордерів виявив інспектор департаменту муніципальної варти під час їх перевірки.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Інспектор встановив, що балансоутримувач інженерних мереж КП «Луцькводоканал» не здійснив належне відновлення благоустрою, та залишив після себе невідновлену зелену зону на вулиці Дубнівська, 37 та не провів укладання бруківки на вулиці Набережна, 4.

Відповідальним особам видали приписи згідно п.п. 10.4.5 Правил благоустрою міста Луцька на усунення вищевказаних порушень та забезпечення якісного відновлення благоустрою у встановлені терміни.

«Так як умови приписів не виконали у встановлені терміни, на відповідальних осіб КП «Луцькводоканал» склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради.

Штраф за кожне порушення становить від 850 до 1700 грн.

Забезпечення комфортних умов проживання у нашому місті можливо лише у разі відповідального ставлення кожного до своїх обов’язків», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: