19:50, 02 Березня 2023

У Луцьку муніципали склали протокол на чоловіка, який самовільно зрізав гілля дерев у дворі багатоповерхівки

На гарячу лінію «Група швидкого реагування» надійшло звернення від мешканців будинку № 38, що на проспекті Соборності у Луцьку, про самовільне зрізання гілля дерев, що розміщені на прибудинковій території.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Як з’ясувалося, громадянин, без відповідних дозвільних документів, з власної ініціативи вирішив таким чином підрізати гілля. Від дерев залишилися лише стовбури.

«Наголошуємо, що кронування, топінг чи омолоджувальна обрізка (глибока обрізка зі знищенням скелетних гілок) дерев на території Луцької міської територіальної громади заборонена, відповідно до п. 3.2. рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 19.05.2021 № 368-1 «Про затвердження Вимог до утримання та догляду за зеленими насадженнями на території Луцької міської територіальної громади».

На громадянина, що здійснив порушення цих Вимог та п.п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька, інспектор відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти склав протокол за ст. 152 КУпАП та передав на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради. Тепер йому загрожує штраф від 340 до 1360 грн», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: